Пошук по сайту:

Війна в Україні стала можливістю для США у вербуванні російських шпигунів, - CNN

Війна в Україні стала можливістю для США у вербуванні російських шпигунів, - CNN
Війна в Україні стала можливістю для США у вербуванні російських шпигунів, - CNN

Повномасштабне вторгнення Російської Федерації в Україну дало можливість Сполученим Штатами Америки (США) вербувати шпигунів у Кремлі, які невдоволені розв’язаною війною.

Про це повідомляє CNN.

Як відзначив торік голова Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Білл Бернс, невдоволення війною створює можливість, яка випадає раз на покоління.

Зусилля з вербування не є державною таємницею. Під час війни ЦРУ випускало російськомовні відеоролики, апелюючи до невдоволених вторгненням росіян, які мають доступ до корисної для США інформації. Це підкреслює еволюцію розвідувальної служби, яка здебільшого виконувала свої завдання під покровом секретності.

Дописи спецслужб містять покрокові інструкції для потенційних інформаторів про те, як уникнути розкриття, використовуючи віртуальні приватні мережі (VPN) й веббраузер Tor, щоб анонімно в’язатися з агентством у так званому "темному інтернеті".

"Як і під час холодної війни, шпигунство залишається життєво важливим інструментом для обох сторін останнього конфлікту, про що свідчать технічно підковані американські розвідники, які намагаються вербувати нових агентів у всіх на виду, а також пов’язані з Росією оперативники, які, за повідомленнями, активізували свою діяльність по всій Європі", - додає CNN.

Читайте по темі: У Росії закінчуються запаси танків і артстволів радянських часів – The Economist

За словами колишнього керівника відділу ЦРУ, який працює за кордоном, Дагласа Лондон, пряме звернення до потенційних інформаторів є незвичайним підходом, але таким, який може виявитися ефективним.

Коментарі:

comments powered by Disqus