Пошук по сайту:

У НАТО вважають, що Україна перейде до наступальних операцій на полі бою

У НАТО вважають, що Україна перейде до наступальних операцій на полі бою
У НАТО вважають, що Україна перейде до наступальних операцій на полі бою

Високопосадовець НАТО висловив упевненість, що Україна перейде до наступальних операцій на полі бою з Російською Федерацією, коли для цього будуть створені відповідні умови.

Про це він сказав у вівторок журналістам під час саміту НАТО, що проходить у Вашингтоні.

«Що стосується української сторони, я абсолютно впевнений, що вона активізує наступальні операції, оскільки поставки зброї, ситуація на полі бою і погодні умови дадуть змогу це зробити», – сказав він. Зараз, за його словами, важливо посилити обороноздатність України за рахунок допомоги з боку західних партнерів.

«Думаю, те, що ви побачите цього тижня тут, на саміті, з точки зору переходу до членства й результатів, які НАТО представить Україні, є досить суттєвим», – додав він, наголосивши, що йдеться про координацію дій НАТО щодо «навчання, поставок зброї та військової техніки, оснащення, логістики та виділення Україні щонайменше 40 млрд євро в наступному році».

Посадовець наголосив, що Україна володіє обмеженими можливостями протиповітряної оборони. На його переконання, Росія «продовжить адаптувати ракетні комплекси й ударні безпілотники для подолання української ППО», що «насправді визначає важливість допомоги союзників для захисту цивільного населення України».

За словами посадовця, Росія несе великі втрати на полі бою через брак боєприпасів та слабку підготовку особового складу. «Їм доводиться віддавати накази малокомплектним і недосвідченим підрозділам висуватися в райони, щоб досягати нереалістичні цілі», – сказав він.

Читайте по темі: Весілля року сина найбагатшої людини Індії профінансовано за російські гроші

У НАТО вважають, що «для проведення реальних наступальних операцій Росії довелося б забезпечити значні поставки боєприпасів з інших країн, крім того, що вона вже отримує з Ірану й Північної Кореї, і Володимиру Путіну довелося б віддати наказ про нову мобілізацію», - зазначив посадовець.

Будь-яка спроба РФ провести наступальну операцію «майже напевно призведе до дуже великих втрат, як ми бачили в регіоні Харкова», зауважив посадовець, додавши, що попри це Росія продовжує зберігати значну кількісну перевагу над Україною в особовому складі й техніці.

Посадовець наголосив, що Росія демонструє готовність «продовжувати й навіть розширювати воєнні дії».

«Ми всі повинні бути готові продовжувати підтримувати Україну й після 2025 року… Це не той конфлікт, який закінчиться найближчим часом, це те, що потребує часу, роки самовідданих зусиль, спрямованих на те, щоб Росія не взяла гору», – сказав він.

Коментарі:

comments powered by Disqus