Пошук по сайту:

США стурбовані ймовірною війною Ізраїлю проти Лівану, — CBS News

США стурбовані ймовірною війною Ізраїлю проти Лівану, — CBS News
США стурбовані ймовірною війною Ізраїлю проти Лівану, — CBS News

Через дедалі більшу кількість двосторонніх ракетних ударів американські чиновники стурбовані тим, що Армія оборони Ізраїлю розпочне велику кампанію проти "Хезболли".

На тлі бойових дій у Секторі Гази в Ізраїлі загострюється ситуація на кордоні з Ліваном. Там діють бойовики "Хезболли", яких підтримує Іран. США стурбовані тим, що може відкритися новий фронт. Про це повідомляє CBS News.

Ракетний шквал між Ізраїлем та Ліваном викликає дедалі більший занепокоєння офіційних осіб у США. Ескалація може перерости у ширший конфлікт із "Хезболлою". У виданні заявляють, що з 7 жовтня Штати активно працюють, щоб "зменшити ймовірність пожежі". Залучення Ізраїлю у широку війну з "Хезболлою" може вимагати більше військових поставок із боку США.

Амос Хохштайн, головний дипломатичний радник президента Байдена, у понеділок вирушає до Ізраїлю, щоб працювати над деескалацією конфлікту, за словами одного із чиновників. Нещодавні глибші удари Ізраїлю у Вашингтоні трактують як можливу підготовку до широкомасштабного наступу Армії оборони Ізраїлю до Лівану. Офіційні особи побоюються, що вони не зможуть завершити війну без американської підтримки.

До того ж "Хезболла" може завдати величезної кількості ракетних ударів по ізраїльській території, що може призвести до непередбачуваних наслідків. Ізраїль можуть змусити відповідати. Між Єрусалимом та Ліваном мають відбутися переговори про припинення вогню, вважає Вашингтон.

"Має бути угода, яка дозволить ізраїльтянам повернутися у свої будинки на півночі з гарантіями безпеки, що це не буде 6 жовтня "Хезболла"... Яка сидить прямо на синій лінії", – заявив один із співрозмовників.

Читайте по темі: Байден заявив, що лише проблеми зі здоров’ям змусять його залишити президентські перегони

На відміну від раптової атаки ХАМАСу у жовтні, війна з "Хезболлою" в Лівані є тим, над чим ізраїльські військові розмірковували роками. Вже зараз на півночі відбуваються навчання однієї з бригад, якої буде недостатньо для великих бойових дій.

Коментарі:

comments powered by Disqus